Call of Duty: Modern Harp Remastered ' a yakında Variety Map Pack adıyla harita geliyor!

15 dolar fiyat ile satılacak bu harita paketinin içerisinde 4 klasik haritanın remastered'a uyarlanmış sürümleri (Broadcast, Chinatown, Creek ve Killhouse) bulunacak. Harita paketi ilk olarak PlayStation 4 için 21 Mart tarihinde çıkış yapacak, daha sonrasında ise Xbox One ve PC platformuna gelecek. Xbox One ve PC çıkış tarihi daha sonra açıklanacak.   Call of Duty: Modern Warfare Remastered şu anda PS4, Xbox One ve PC'de Infinite Warfare'in Legacy ve Deluxe sürümleri içerisinde ulaşılabilir durumda.

Variety Map Pack ile gelecek olan dört yeni haritalar:


Broadcast: Ana senaryoda görülen televizyon stüdyosundan esinlenerek hazırlanan bu haritada hem açık alanlar, hem de dar koridorlar bulunacak.

Chinatown: İlk Call of Duty oyunundaki Carentan haritasının modern bir versiyonu olarak tanımlanan bu harita, neon ışıklarıyla aydınlanan sokaklarda geçiyor.


Creek: Bol açık alan içeren bu haritada, ağaçlar ve kulübeler arasında mücadele edilecek.Killhouse: Dar alanlarda hızlı çatışmalar için tasarlanan bu depo temalı harita, bolca sandık ve konteyner içeriyor


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MSI, büyüyen Ryzen anakart serisine X370 Krait Oyunu ekledi

Intel"ın yeni harikasi OPTANE SSD ' si ortaya cıktı!

DAVİD ROCKEFELLER 101 yaşında öldü!